Datum výpravy : 08 až 15.03.2010
Účastníci :  K2, K22, M26, Honza Řeháček, Martin Plechatý Lokalita : Egypt-Sharm El Sheikh  ( Near Garden, Shark Reef+Yolanda Reef, Dunhaven, Ras Ghazlani, Temple, Thomas Reef, Jackon Reef, Thistlegorm, Canyon Dahab, Bells Dahad )

Teplota voda / vzduch :  voda dole 24 °C , nahoře 24 °C / vzduch +28-30 °C
Viditelnost : 20 m
Počasí : jasno, bezvětří, klidné moře
Organizátor : K2


Jako téměř každý rok pořádá náš klub pro začínající potápěče, ale i své zkušené divery potápění v Egyptě. Letos byla opět zvolena destinace Sharm El Sheikh, kterou dobře známe. Bydleli jsme tentokrát v hotelu DIVE INN ****, all-inclusive. Hotelová strava byla velmi dobrá, ubytování pěkné a hotelový bazén super. Zájezd jsme pořídili u ZÁJEZDY.CZ, jako last-minute CK FISCHER. Potápění jsme měli zajištěno u místní divebáze DIVERS INTERNATIONAL. Letošní  5-členná skupina byla sice co do počtu menší než v roce minulém, ale o to akčnější a to se rozhodně nedá říct, že jsme se v minulém roce flákali. Za 5 potápěčských dní jsme udělali 17 ponorů, absolvovali řadu volejbalových zápasů i několik návštěv místních nočních podniků a podobných radovánek .... Závěrem pobytu jsme udělali nezbytné nákupy dárků v Old Marketu ve Starém Sharmu a spokojeni se vrátili do všedního života suchozemců, do Čech.